Reference

„Se společností Car Expres spolupracujeme od roku 2012 a po celou dobu spolupráce jsme velmi spokojení. Oceňuji zejména zákaznický servis, flexibilitu a snahu vždy vyjít vstříc a najít řešení i v případě urgentní poptávky. Zapůjčené vozy jsou vždy čisté a připravené na bezproblémovou jízdu. Vozový park je dostatečně rozmanitý, takže si dle svých preferencí vybere každý řidič.“

Daniela Němcová
Corporate Recruiter, Megatech Boshoku Europe s.r.o.

"Jsme velmi spokojeni se službami Car Expres. Oceňujeme zejména vstřícné jednání, včasné dodání aut. V případě nehody si kolegové chválí profesionální přístup a okamžité vyřešení situace."

Kateřina Brožová
Sony DADC Czech Republic, s.r.o.

"U společnosti Car Expres využíváme dlouhá léta plný rozsah jejich služeb. Servisujeme celý vozový park a hojně využíváme dlouhodobé zápůjčky aut pro naše obchodní oddělení."

Jaroslav Kasl
Ředitel divize PLAN, Copy General s.r.o.

"Auta jsou pro mě srdeční záležitost a Car Expres jsem si vybral jako důvěryhodného a spolehlivého partnera. Jejich osobní přístup a služby mě opravdu baví! Proto je rád veřejně doporučím jak v oblasti autopůjčovny, tak pro servis, nebo odtahovou službu. Všichni, kdo je na mé doporučení vyzkoušeli, byli maximálně spokojeni. A to je pro mě ta nejlepší zpětná vazba."

Míra Hejda
moderátor